"Увага! Діти на дорозі"

Дата: 14.09.2022 16:06

14 вересня 2022 року у рамках  Місячника профілактики ДТП "Увага! Діти на дорозі!" вчителем предмета «Основи здоров’я» Полянського  ліцею Шпонтак Іриною Йосипівною за участі педагога-організатора Різак Вікторії було організовано зустріч учнів з офіцерами громади Заводуновим Ярославом та Цівкачем Віктором. У ході  тематичних бесід з учнями   закцентовано  увагу на проблемах щодо забезпечення захисту життя та здоров’я дітей в процесі дорожнього руху, поліпшення засвоєння дітьми норм безпечної поведінки на дорозі, а також проведено практичні заняття щодо вибору безпечних маршрутів з дому до школи та у зворотньому напрямку  та правил переходу через нерегульовані пішохідні переходи. Крім того, проведено індивідуальні й групові профілактичні бесіди з учнями, які мають велосипеди, роликові ковзани, скейти, самокати, гіроскутери і т.п . У всіх закладах освіти поновлено куточки з безпеки дорожнього руху та проведено Єдині уроки з правил дорожнього руху.  Такі ж пізнавальні заходи з вивчення та закріплення Правил дорожнього руху за участю представників Національної поліції заплановані в усіх закладах освіти громади.