День Прапора та День Незалежності України

Дата: 23.08.2022 16:16

День Державного Прапора та День Незалежності – це одні з найважливіших свят для українців. І ми гідно відзначали їх щорічно під гучний дитячий сміх, спів і веселощі. Проте війна внесла свої корективи... Але всупереч усьому, сьогодні, 23 серпня, Полянська ТГ відзначила День Прапора та 31-ту річницю з Дня проголошення Незалежності України: у всіх закладах культури нашої громади було розгорнуто тематичні виставки, у закладах дошкільної освіти проведено флешмоби та виступи маленьких вихованців. О 9.30 год. біля головної адмінбудівлі Полянської сільської ради відбулась урочиста церемонія підняття Державного Прапора України під Державний Гімн України. Продовжили урочистості учні Полянського ліцею, які у віршах прославили один із символів нашої держави – Державний прапор України, завершила програму переможниця Всеукраїнського дистанційного конкурсу «Перлина мистецтв» Мар’янка Петрус, у виконанні якої прозвучала молитва За Україну. МИРУ Й СПОКОЮ НАШІЙ ДЕРЖАВІ!!! З цією спільною думкою б`ються в єдиному ритмі, в єдиному поштовху наші серця.