День Української Державності

Дата: 28.07.2022 09:10

28 липня в Україні відзначається День Української Державності, встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року № 423 на утвердження спадкоємності понад тисячолітньої історії українського державотворення. Відповідно до плану заходів з підготовки та відзначення Дня Української Державності, у закладах культури проведені тематичні виставки «Українська державність: джерела, становлення, розвиток», “Україна — незалежна держава” та “Вільна у віках”, спрямовані на виховання поваги до державних символів України, а також інформаційно-освітні та культурно-мистецькі акції, присвячені історичним подіям і видатним діячам українського державотворення.