Друга табірна зміна в оздоровчому таборі "Олімпія"

Дата: 17.07.2022 10:36

В оздоровчому таборі «Олімпія» розпочала роботу друга табірна зміна. Її відкрив заступник Полянського сільського голови Василь Зварич, який привітав усіх присутніх, побажав дітям добре відпочити, цікаво та весело провести час, набратися здоров’я та сил, енергії та незабутніх вражень, а працівникам табору - нових творчих здобутків, ентузіазму і натхнення у роботі. До слова долучився начальник  відділу освіти Петро Лізанець, який наголосив, що право дітей нашої громади на повноцінний відпочинок й оздоровлення реалізовано завдяки сільському голові Івану Дрогобецькому, який потурбувався, щоб біля 300 дітей Полянської територіальної громади, серед яких діти соціально незахищених категорій, обдаровані та талановиті, діти учасників АТО, діти ВПО мали можливість оздоровитися  та змістовно провести час в колі своїх однолітків Після слів привітань загони традиційно представили свої назви, девізи та загонові пісні, які придумали протягом дня, після чого відбулося урочисте запалення вогнища табору, право на яке отримали командири п’ятьох загонів. На завершення урочистої частини вихованці табору відпочинку підготували цікаву концертну програму.