Оздоровлення та відпочинок у таборі "Олімпія"

Дата: 05.07.2022 11:08

Громадське здоров’я – це одне із пріоритетних завдань, які системно реалізовує Полянська сільська рада. Саме завдяки цьому діти нашої громади мали змогу відпочивати і оздоровлюватись щорічно. І ось після річної перерви з деяким відтермінуванням здійснилася мрія наших школярів - 04 липня 2022 року відновив свою роботу оздоровчий табір «Олімпія».

Для незабутнього перебування в таборі для діток нашої громади поряд з  безпечними умовами організовано чотириразове харчування, затишні кімнати для відпочинку, педагоги запланували цікаві розвивальні та розважальні програми, екскурсії, мистецькі заходи та активний відпочинок. «Ми створили безпечний простір, де діти спілкуватимуться з однолітками, пізнаватимуть світ, навчатимуться нового та розважатимуться, адже добре розуміємо,що наші діти мають велику потребу у спілкуванні, вони мусять перезавантажитися та набратися сил перед початком навчального року, а найголовніше - відчути щасливе дитинство»,- зазначив Іван Іванович Дрогобецький перед відкриттям першої зміни табору. Урочисте відкриття розпочалось об’єднувальною патріотичною піснею увечері, коли спека трохи спала. Кожен загін представив свою назву, девіз та пісню, після чого командири загонів запалили Вогнище Єднання.  З  побажаннями гарного відпочинку, незабутніх вражень та позитиву на цілий рік звернулись до діток  заступник сільського голови В.В.Зварич та начальник відділу освіти П.І.Лізанець. На завершення урочистої частини всі присутні мали змогу насолодитися цікавою концертною програмою.