Випускний у ЗДО громади

Дата: 04.07.2022 13:33

Випуск із дитячого садка – особливий день для кожної дитини, адже  закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився безтурботний період раннього дитинства. Гарно й урочисто пройшло прощання з дитсадком у деяких закладах дошкільної освіти громади. Багато хороших слів було сказано в цей день і на адресу випускників та їх батьків, і на адресу адміністрації та вихователів, бо саме завдяки спільним зусиллям ми маємо хороших, розумних, а  головне – здорових дітей. А попереду у випускників та їх батьків відповідальний період – ретельна підготовка до школи. Тож, успіхів вам, любі наші діточки, а батькам ми бажаємо – терпіння, міцних нервів і мудрості!