Досягнення у ХХ дистанційному обласному конкурсі українського художнього слова імені Івана Ірлявського «Моя весна»

Дата: 09.06.2022 10:22

У травні 2022 року здобувачі освіти Голубинської гімназії Полянської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області взяли участь у ХХ дистанційному обласному конкурсі українського художнього слова імені Івана Ірлявського «Моя весна», де зуміли продемонстрували високий рівень володіння художнім словом і в жанрі поезії, і в жанрі гумору.  За рішенням компетентного журі на чолі з головою Закарпатської організації Національної спілки письменників України, заслуженим працівником культури України Василем Густі, учень 9 класу Ахмедов Андрій нагороджений дипломом лауреата ІІІ ступеня у номінації «Гумор» (вчитель Безик Жанна Василівна), учениці 7 класу Єрьоменко Маріанні за участь у конкурсі вручено подяку (вчитель Жернакова Тамара Василівна). Вітаємо наших талановитих діток із гідним виступом та бажаємо їм нових творчих звершень.