Код нації

Дата: 18.05.2022 21:43

Щорічно у третій четвер травня в Україні відзначається День вишиванки. Як і завжди, усі заклади освіти та культури  Полянської сільської ради традиційно святкували  цей день, щоб ще раз показати, що вишиванка – це своєрідний унікальний код українського етносу з зашифрованими оберегами та знаками, який покликаний  сприяти єдності й культурному відродженню всього багатонаціонального українського народу. Крім того, щоб долучитися до акції «Вишиванка – генетичний код нації», усі - від великого до малого - одягнули вишиті сорочки, демонструючи не тільки їхню красу й унікальність, але й засвідчуючи свою приналежність до віковічної української культурної традиції. Сформовані фотоколажі, змонтовані відео, читання віршів, виконання пісень  активно поширювали  у соціальних мережах, щоб кожен бачив, що Полянська територіальна громада підтримує традиції та може похвалитися своїми унікальними вишиванками та вишивками, які глибоко шанує та вважає одними із найяскравіших символів нашої  культури.