Онлайн-семінар

Дата: 11.05.2022 14:07

Інститут педагогіки Національної академії педагогічних наук України проводить онлайн-семінар з питань науково-методичного супроводу реформи Нової української школи „Організація освітнього процесу в 5-х класах закладів загальної середньої освіти".

Під час семінару розглядатимуться особливості впровадження Державного стандарту базової середньої освіти, методичні рекомендації щодо розроблення освітньої програми закладу загальної середньої освіти на основі типової освітньої програми для 5-9 класів закладів загальної середньої освіти, результати апробації пілотних матеріалів з навчальних предметів/інтегрованих курсів закладами-учасниками інноваційного проєкту, нове навчально-методичне забезпечення навчальних предметів/інтегрованих курсів для 5-х класів закладів загальної середньої освіти.
Семінар відбудеться за покликанням https://youtu.be/YaRoXl4lsy0

За матеріалами сайту ЗІППО