До уваги батьків

Дата: 17.03.2022 13:45

До уваги батьків, діти яких тимчасово проживають на території нашої громади!!!!

Шановні батьки! Якщо ви бажаєте, щоб ваша дитина продовжувала навчання у закладах освіти нашої громади, необхідно написати заяву на ім'я директора найближчого до вас закладу про зарахування дитини до певного закладу та класу. Перелік закладів освіти:

• Полянський ліцей Полянської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області (с.Поляна, вул. Духновича, 59)
  • Філія "Яківська початкова школа Полянського ліцею Полянської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області" (с.Яківське, 78)
  • Філія "Солочинська гімназія Полянського ліцею Полянської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області" (с.Солочин, 219)
  • Плосківський ліцей Полянської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області (с.Плоске, 266)
  • Філія "Родниківська гімназія Плосківського ліцею Полянської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області" (с.Родниківка, 73)
  • Філія "Родниковогутська початкова школа Плосківського ліцею Полянської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області"(с.Родникова Гута, 74)
  • Філія "Павлівська початкова школа Плосківського ліцею Полянської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області"(с.Павлово,61)
  • Голубинська гімназія Полянської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області (с.Голубине,404)
  • Сусківська гімназія Полянської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області(с.Сусково, 82 А)
  • Пасіцька гімназія Полянської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області (30 А)