Дата: 08.03.2022 09:17

УВАГА!!!УВАГА!!!

З 08 березня 2022 року на базі  Полянського ліцею (вул.Духновича, 59) щоденно з 10.00 по 12.00 год. працюють наступні гуртки:

• хореографічний гурток  (викладачі ДШМ)
  • гурток образотворчого мистецтва «Весела палітра» (вівторок, четвер, п’ятниця (викладачі ДШМ), середа - Шустер Олександр (вч. Пасіцької  гімназії)
  • гурток вокального співу (вівторок, четвер (викладачі ДШМ), п’ятниця - Цоклан В.М. (вч. Полянського ліцею)
  • гурток психологічного розвантаження «Пізнай себе» (вівторок - Дюлай Світлана,  середа - Легеза Ксенія , четвер - Трищула Олександра, п’ятниця -Воронич  Тетяна)
  • гурток «Краса і творчість» (вівторок - Ребриш М.І. (вч. Полянського ліцею), середа -Попович Н. П. (вч. Пасіцької  гімназії), четвер – Туряниця В.М. (вч. Полянського ліцею),  п’ятниця – Сабадош О.М.(вч.Солочинської гімназії)
  • гурток «Дивограй» ( вчителі початкових класів Полянського ліцею)
  • гурток «Краєзнавство» (вівторок -Шкірта Н.М. (вч. Полянського ліцею), середа – Русин І.І.(вч.Сусківсьої гімназії), четвер - Бочко М.В. (вч. Полянського ліцею), п’ятниця -Вовчок М.П. (вч.Голубинської  гімназії)

Щиро запрошуємо всіх діток на заняття. Буде дуже цікаво!!!

Додаткова інформація за тел. 05007656276 (Анжеліка), 0954861429 (Ярина)