Миті щастя

Дата: 08.03.2022 03:22

У неділю, 06 березня 2022 року, на базі спортивного комплексу "Олімпія " був організований  захід для діток, які тимчасово знаходяться  на території нашої громади. На запрошення Полянської сільської ради відгукнулись аніматори з агенції  "Кольорові миші" (м.Мукачево).  Аніматори на відмінно справились зі своїм завданням: протягом майже двох годин різноманітних конкурсів,  квестів,  ігор вони зуміли повернути малечу у звичне життя,  де лунає сміх,  радість, безтурботність  і захоплення. А  Полянська сільська рада подбала про те,  щоб кожен, хто прийшов  на цей захід, міг підкріпитися різноманітними  солодощами та  смачнючим яблучним соком. Найголовніше для  батьків  - це радість в очах їхніх дітей.  Тому вони щиро дякували Полянському сільському голові  та аніматорам за години  щастя, подаровані їхнім діткам.