16 днів проти насильства

Дата: 09.12.2021 13:47

8 грудня 2021 року в рамках щорічної всесвітньої інформаційної кампанії «16 днів проти насильства» до Голубинської та Солочинської гімназій завітали представники центру соцільної служби та управління соціального захисту населення Полянської сільської ради разом з поліцейськими офіцерами громади провели профілактичний урок «Насильству – НІ!». Вони роз’яснили школярам, що під насильством розуміють використання сили або погрозу, результатом якої може стати тілесне пошкодження, матеріальний та моральний збиток, позбавлення можливостей або навіть смерть. Окремо зупинилися на одній із форм насильства – залякування, так як дослідження показує, що залякування — це наростаюча проблема. Залякування може бути прямим, при зіткненні обличчям до обличчя, або непрямим, наприклад, розповсюдження через Інтернет пліток та образ. Часто жертви не наважуються розповісти про це, і тому надзвичайно важко виявити такі прояви і підтримати жертв залякування. Тому гості нагадали дітям телефони служб, до яких слід звертатися за допомогою.