Конкурси "Новорічна композиція" та "Український сувенір"

Дата: 09.12.2021 15:52

Протягом останньої декади листопада та І декади грудня 2021 року у закладах освіти Полянської сільської ради був проведений шкільний етап конкурсів "Новорічна композиція" та "Український сувенір ". Основними завданнями Конкурсу були пропаганда серед  учнів бережливого ставлення до природи, розвиток творчої ініціативи та пізнавальної діяльності , формування практичних умінь та навичок  у виготовленні новорічно-різдвяних композицій та формування високого рівня еколого-естетичної культури учнів. Для участі в шкільному етапі було представлено понад  400 виробів. Для відбіркового етапу у відділ освіти було надіслано 46 виробів у різних номінаціях. Роботи вирізнялись неординарністю задуму, новизною та оригінальністю, різноманітністю технік виконання та якістю. Маємо надію, що роботи, надіслані на ІІ (обласний )етап, будуть високо оцінені та принесуть нашим конкурсантам призи та грамоти.