Навчально-атестаційний семінар з ШОТОКАН КАРАТЕ-ДО до Дня Збройних сил України

Дата: 06.12.2021 09:06

5-6 грудня 2021 року на базі Полянської дитячо-юнацької спортивної школи у рамках «Дня збройних сил України» та з метою національно-патріотичного виховання молоді було проведено навчально-атестаційний семінар з ШОТОКАН КАРАТЕ-ДО, організатором якого була Полянська дитяча спортивна юнацька школа та Закарпатський відокремлений підрозділ Громадської організації «Федерація Шотокан Карате-До України». За підтримки Полянського сільського голови Дрогобецького Івана Івановича з вересня 2019 року дітки нашої громади мають унікальну можливість займатися цим видом східних єдиноборств під пильним наглядом свого тренера – голови відокремленого підрозділу Громадської організації «Федерація Шотокан Карате-До України», срібного призера України - 2021 Машкаринця Василя Васильовича (4 дан WSKF).

На заході були присутні секретар Полянської сільської ради Петрус Неля Іллівна, заступник Полянського сільського голови Зварич Василь Васильович, начальник другого відділення Мукачівського районного центру комплектування та соціальної підтримки підполковник Гаєвий Олександр Степанович, представник депутатського корпусу Свалявської територіальної громади  Гуледза Андрій Георгійович, начальник відділу освіти, молоді та спорту, культури, туризму та зовнішніх зв’язків Полянської сільської ради Лізанець Петро Іванович, директор ДЮСШ Тороні Станіслав Іванович, учасник АТО Борис Голіш. Щоб проатестувати наших юних спортсменів, до нас прибули шановані гості:

• Один із першовідкривачів, організаторів та тренерів Шотокан Карате-До  Володимир Пащенко
  • Шеф-інструктор ГО «Федерація Шотокан Карате-До України» Сергій Осинський (6 дан WSKF)
  • Інструктор з карате, бронзовий призер чемпіонату світу, 2019 Сергій Гермай (3 дан WSKF)
  • Інструктор з карате, бронзовий призер України - 2021 Володимир Дяков (2 дан WSKF)
  • Інструктор з карате, триразовий чемпіон України Ростислав Ковальчук (3 дан WSKF)
  • Інструктор з тибетської бойової системи ТЕСКАО Андрій Телібаєв

Атестація відбувалась 5 грудня, а 6 грудня після показових виступів вихованців та інструкторів розпочалась урочиста церемонія нагородження юних спортсменів, яким було вручено кваліфікаційні пояси, сертифікати, подяки та подарунки. Нагороджено було також тих, хто вніс особистий вклад у пропаганду фізичної культури та спорту, зокрема Шотокан карате-До. Мета заходу була досягнута, адже нема ціннішого, ніж щасливі обличчя присутніх та іскорки перемоги в очах учасників семінару. Тож, відділ освіти бажає вихованцям спортивної школи нових перемог, звершень та впевненості в собі і своїх силах.