Про День пам’яті голодоморів

Дата: 28.11.2021 11:31

З метою вшанування пам’яті жертв голодоморів у закладах освіти та культури Полянської сільської ради у День пам’яті жертв голодоморів, 27 листопада, було приспущено Державні Прапори України, обмежено проведення розважальних заходів, вшановано пам’ять жертв голодоморів запаленням свічок у рамках акції „Засвіти свічку”. У  бібліотеках закладів освіти та культури організовано тематичні виставки, презентовано  видання, присвячені тематиці голодоморів, проведено уроки пам’яті для дітей 5-7 класів. У закладах освіти було поновлено змінні тематичні інформаційні стенди «Пам'ять не має історії в часі», проведено бесіди з учнями старшої школи на тему «Голодомор 1932 – 1933 років – геноцид українського народу», проведено лекціюї для учнів 9-11 класів про штучні голодомори 1921 - 1923 і 1946 - 1947, організовано тематичну виставку фотоматеріалів, архівних матеріалів, творів мистецтва та літератури, приурочених ушануванню жертв голодоморів в Україні та проведено уроки пам’яті «З присвятою замордованим голодом…».