Приклад гуманності

Дата: 12.10.2021 16:35

З нагоди відзначення Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана волонтерським загоном Родниківської гімназії у рамках акції «Милосердя» було організовано збір продуктів харчування для людей похилого віку, одиноких мешканців села  та психоневрологічного інтернату с. Тур’я Ремета. Протягом тижня волонтери провідували стареньких,  а сьогодні, 12 жовтня, дітки разом із заступником завідувача філії Кужіль М. М., педагогом-організатором та вчителем української мови та літератури Пічкар Г. В.  відвідали людей з інвалідністю у їхньому пристанищі. Гірко було дивитись на немічних, які зі сльозами на очах дякували нашим діткам за турботу, адже вони перебувають не тільки за межами рідної домівки, а й без підтримки рідних. Саме вони і є тими одинокими,  покинутими,  для яких наша увага та підтримка так необхідна.  Тому відділ освіти та наші волонтери закликають хоча б у ці дні нагадати  усім про людський обов’язок бути милосердними, людяними та гуманними, дорожити рідними та бути ЛЮДИНОЮ.

Принагідно просимо приєднатись до цієї акції всіх небайдужих  та допомогти будинку,  в якому потребують теплого одягу, спідньої білизни та шкарпеток понад 360 осіб чоловічої статі