Форум учнівського парламенту «Нове покоління»

Дата: 01.11.2019 16:50

31 жовтня 2019 року лідери учнівського самоврядування закладів освіти Полянської сільської ради Пехньо Габріела,  Куштан Мирослава та Мелеш Христина стали учасниками форуму учнівського парламенту «Нове покоління», що проходив у м.Ужгород, в ПАДІЮНі. На форумі учні мали змогу обмінятися досвідом, ідеями, думками, вислухати цікавих спікерів та побувати на тренінгах, які організували  президент та одна з лідерів - Софія Вайда.

Тренінги були комунікативно спрямовані, у процесі спілкування діти отримали навички політичного лідерства, а завдяки лідерському духу, який витав повсюди, зародилися нові  акції та спільні плани на добрі справи.

Удачі вам, натхнення та свіжих ідей, адже  правильно організоване за змістом і формою учнівське самоврядування містить потужний виховний потенціал, розвиває лідерські якості, а також створює простір для самореалізації.

А.Гаврилюк