6  тиждень навчання у Всеукраїнській школі онлайн для учнів з 1 до 11 класу

Дата: 12.05.2020 16:22

.

Традиційно уроки для кожного класу і в день трансляції, і в записі ви можете знайти на YouTube МОН.

О 9:00 - розпочинаємо уроки для 1-4 класів. Після наполегливої праці на вас чекає винагорода - захопливі мультики про Україну та світ довкола. Щоб було зручніше, одразу переходьте на потрібний вам список відтворення, де всі уроки згруповані по днях та класах:
2 клас — bit.ly/USO2class1 клас — bit.ly/USO1class

3 клас — bit.ly/USO3class

4 клас — bit.ly/USO4class

5 клас — bit.ly/USO5classО 10:00 - стартують уроки для 5-11 класів. Нагадуємо, що ви можете завчасно відкрити потрібне вам відео, а воно автоматично почнеться за розкладом. Ось посилання на списки відтворення для класів базової та старшої школи:

6 клас — bit.ly/USO6class

7 клас — bit.ly/USO7class

8 клас — bit.ly/USO8class

9 клас — bit.ly/USO9class

10 клас — bit.ly/USO10class

11 клас — bit.ly/USO11class

Також ми підготували розклад з темами на наступний тиждень для 5-11 класів. З технічних причин деякі теми можуть змінюватись впродовж тижня, але це поодинокі випадки. Загалом цей розклад дасть можливість учням та вчителям підготуватися та спланувати навчання впродовж тижня.

За матеріалами Міністерства освіти і науки України

12-05-2020