Конкурс "Новорічна композиція"

Дата: 11.12.2020 16:04

З метою пошуку, розвитку та підтримку обдарованої і талановитої учнівської молоді, заохочення її до творчої самореалізації закладами освіти та відділом освіти Полянської сільської ради було проведено І тур конкурсу „Новорічна композиція” та «Український сувенір».

Відділом освіти було відібрано одні з найкращих експонатів для ІІ (обласного) туру конкурсу. Роботи, представлені в різних номінаціях, вражають своєю оригінальністю, неповторністю, креативністю та нестандартністю, вирізняються оригінальністю задуму,  індивідуальністю творчого почерку, емоційністю образу та органічним поєднанням національних художніх традицій і сучасних тенденцій формотворення.

Дякуємо діткам, їхнім батькам та педагогічним працівникам за таку кропітку роботу. Маємо надію, що представлені експонати будуть гідно оцінені журі ІІ туру конкурсу

(Гаврилюк А.)