На базі спортивного комплексу «Олімпія» відбулися  змагання  з футболу  «Шкіряний м'яч» 2018-2019 рр.

Дата: 18.03.2019 16:00

Відповідно до Положення Всеукраїнських змагань з футболу  «Шкіряний м'яч» 2018-2019 рр. та з метою підвищення рівня масовості дитячо-юнацького футболу, організації фізкультурно-оздоровчої та виховної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах, зміцнення здоров'я дітей, залучення їх до популярних занять футболом, виявлення здібних футболістів, популяризації та розвитку футболу 14-18 березня 2019 року  на базі спортивного комплексу «Олімпія» села Поляна проведено 2-й етап (в ОТГ) змагань з футболу «Шкіряний м'яч» у віковій групі U-11(2008 р. н.), U-12(2007 р. н.), U-13(2006 р. н.)  та U-14(2005 р. н.)  серед загальноосвітніх навчальних закладів Полянської об'єднаної територіальної громади.

14 березня 2019 року змагання проходили у вікових групах U-11 і U-12, які закінчилися з таким результатом:

U-11:

2 місце – команда Плосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів

3 місце – команда Родниківської  ЗОШ І-ІІ ступенів.

U-12:

1 місце  зайняла команда Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів

2 місце – команда Плосківської  ЗОШІ-ІІІ ступенів

3 місце – команда Родниківської  ЗОШ І-ІІ ступенів

18 березня 2019 року відбулися змагання у вікових групах U-13 і U-14, які завершилися з таким результатом:

U-13:

U-14:

3 місце – команда Родниківської  ЗОШ І-ІІ ступенів

Зазначимо, що переможці у своїх вікових групах будуть представляти заклади освіти Полянської  ОТГ 27 березня 2019 року на III етапі змагань з футболу «Шкіряний м’яч» в селі Іванівці Мукачівського району Закарпатської області.

(Лізанець П.)