Випускний вечір у Полянській ДШМ

Дата: 25.05.2019 15:48

24 травня 2019 року відбувся випускний вечір у Полянській ДШМ - найяскравіша, хвилююча і незабутня подія навчального року, в якій взяли участь випускники школи, учні, їхні батьки та викладачі. У програмі були і вітання, і пісні, й інструментальне виконання. Приємним сюрпризом став виступ народного ансамблю у виконанні викладачів школи, а також спільний виступ учнів та викладачів.

У цей і радісний, й одночасно сумний день дітей вітали директор школи Людмила Русин та педагоги. До привітань приєднались заступник голови Полянської ОТГ Василь Зварич та начальник відділу освіти  Петро  Лізанець.Під оплески задоволених викладачів та батьків усім випускникам було вручено Свідоцтва про закінчення дитячої школи мистецтв. Сцена була відкрита для всіх бажаючих висловити свої почуття мовою музики - і випускники з радістю грали улюблені твори.Особливо зворушливими стали слова привітання найменших музикантів - учнів першого класу. Вони ще тільки мріють стати музикантами, але чарівний світ звуків уже заворожив їхні душі і готовий розкрити їхнім допитливим серцям свої таємниці.

(Русин Л., Гаврилюк А.)