Інклюзивно-ресурсний центр Свалявської районної ради

Дата: 09.01.2019 15:47

26 грудня 2018 року відбулося відкриття комунальної установи „Інклюзивно-ресурсний центр Свалявської районної ради Закарпатської області”. Інклюзивно-ресурсний центр розміщений у просторому приміщенні будівлі по вул.Визволення,1 (м.Свалява, біля адмінбудинку).

Там зможуть проходити корекційні заняття і діти з особливими освітніми потребами Полянської сільської ради віком від 2 до 18 років, а їхні батьки безкоштовно отримають консультацію фахівців щодо розвитку дитини. У центрі облаштували кабінети логопеда, дефектолога та практичного психолога, а також кімнату для лікувальної фізкультури. Кабінети обладнані спеціальними тренажерами та корекційним обладнанням. Для того, щоб діти з особливими освітніми потребами здобули якісну освіту, фахівці центру проводитимуть оцінку їхнього розвитку і допомагатимуть у розробці індивідуальної програми розвитку. Крім того, вони співпрацюватимуть з командами психолого-педагогічного супроводу закладів освіти Полянської сільської ради (Гаврилюк А.).

.