A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту, культури, туризму та зовнішніх зв'язків Полянської сільської ради
Мукачівського району Закарпатської області

У МОН розроблений Порядок про позапланові перевірки закладів освіти

Дата: 18.08.2020 11:39
Кількість переглядів: 124

Міністерством освіти і науки розроблений проект Порядку проведення позапланових перевірок закладів освіти. Проект документа оприлюднений для громадського обговорення.

Порядок визначає механізм проведення позапланових перевірок закладів освіти, що забезпечують здобуття дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної, фахової передвищої, вищої та післядипломної освіти щодо дотримання ними вимог законодавства у сфері освіти.

Планується, що перевірки будуть проводитись з метою реалізації єдиної державної політики у сфері освіти та забезпечення інтересів суспільства щодо належної якості освіти.

Підставою для проведення перевірки можуть бути звернення фізичних осіб про порушення, що спричинило чи може спричинити шкоду їхнім правам та законним інтересам, а також звернення освітнього омбудсмена.

Окрім того, перевірка може бути проведена з метою контролю виконання розпорядження про усунення порушень, виданого за результатами проведення Державною службою якості освіти або її територіальним органом попереднього заходу державного нагляду.

Перевірки закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної освіти будуть проводитись Державною службою якості освіти або її територіальними органами.

Перевірки закладів фахової передвищої, вищої та післядипломної освіти проводитимуться лише Державною службою якості освіти.

Строк проведення перевірки не може бути більше 10 робочих днів. Попередніх повідомлень про проведення перевірки не надсилатиметься.

За результатами перевірки закладів освіти складатиметься відповідний акт перевірки, у якому зазначатиметься стан дотримання закладом освіти вимог законодавства у сфері освіти, а також у разі необхідності здійснюватиметься детальний опис питань, що вивчалися під час перевірки.

У акті також будуть зазначатись необхідність розроблення закладом освіти плану заходів щодо усунення виявлених порушень.

Строк усунення порушень визначатиме орган, що проводив перевірку.

Пропозиції та зауваження до проекту Порядку проведення позапланових перевірок закладів освіти можна надсилати до 13 вересня 2020 року на е-пошту storchak@mon.gov.ua з темою повідомлення «Позапланові перевірки. Громадське обговорення».

За матеріалами сайту http://osvita.ua


« повернутися

Вхід для адміністратора