День Святого Миколая у закладах освіти Полянської ОТГ

Дата: 18.12.2020 15:27

Ось і відбулося найочікуваніше з усіх свят – День Святого Миколая. Діти готувались до нього дуже ретельно: писали листівки, загадували бажання та, звичайно, готувались до виступів, адже до них завітає сам Миколай і принесе їм подаруночки. Чекали цього з нетерпінням і дорослі, і малеча, і навіть казкові герої. І ось та мить – на порозі Святий Миколай, який приніс у чарівній торбинці подарунки від Полянської сільської ради з побажанням всього найкращого.  Дякуємо щиро від імені  усіх діток та їхніх батьків за турботу про малечу.

Гаврилюк