Тренінг "Я лідер"

Дата: 12.11.2019 15:16

12 листопада 2019 року на базі Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся тренінг «Я лідер», на який були запрошені лідери учнівського самоврядування закладів освіти громади, координатори закладів освіти та відділу освіти та лідер громади, почесний гість - Полянський сільський голова Дрогобецький І.І.

Проведення такого заходу ініціювала президент учнівського парламенту громади «Пульс» Пехньо Габріела, учениця 11 класу Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Завданням тренінгу було виявити учнів із лідерськими здібностями, розкрити їхній організаторський талант та надати методичну допомогу у пізнанні себе. Шляхом виконання вправ учасники тренінгу змалювали портрет лідера ХХІ століття, виявили шляхи, які ведуть до формування лідерських якостей та отримали радість і задоволення від часу, проведеного разом. У ході тренінгу Полянський сільський голова Дрогобецький І.І. поділився секретами свого успіху: наголосив, що здатність до лідерства людина не отримує від народження - цього і багато чого людина вчиться впродовж усього життя; додав, що учнівське самоврядування є там, де школярі відчувають себе господарями закладу, відповідальними за події, які в ньому відбуваються, де вони виявляють ініціативу та творчість у вдосконаленні шкільного життя. Координатор відділу освіти Гаврилюк А.І. зауважила, що часто ділові зустрічі, засідання комісій чи ради лідерів, круглі столи перетворюються на шоу дітей, які грають роль дорослих і використовують заздалегідь підготовлені виступи, застерегла  педагогів від подібних дій та запропонувала лідерам учнівського самоврядування громади втілити в життя проект «Добре діло», щоб за допомогою нього формувати та практично підтверджувати своїми справами громадську думку щодо серйозності та відповідальності учнів – лідерів у питаннях організації діяльності органів учнівського самоврядування.

А.Гаврилюк