Святкуємо 30-річчя Дня Незалежності України

Дата: 19.08.2021 15:11

Згідно Плану заходів із підготовки та відзначення 30-ї річниці Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора України у Полянській сільській раді, у закладах культури та закладах  освіти було проведено ряд заходів. У закладах культури громади було розгорнуто виставки-панорами "Хай квітне моя Україна". Постійні відвідувачі бібліотеки с.Пасіка провели заняття з виготовлення вітальних листівок у техніці торцювання у вигляді жовто-блакитного серця, у бібліотеці с.Солочин були проведені літературні години "Україну славну славлю у віршах" та оформлено виставку родинної творчості, відвідувачі бібліотеки та будинку культури с.Родникова Гута провели захід "Під прапором рідним вставай, Україно!", у клубі с. Сусково було провелено захід за участі місцевого аматорського фольклорного колективу "Файні дівчата", у клубі та бібліотеці с.Павлово була проведена виставка сільських майстрів декоративно- прикладного та образотворчого мистецтва, творча майстерня з виготовлення закладок для книг у вигляді української символіки, в  будинку культури с.Плоске діти, вихованці гуртків,  стали активними учасниками години спілкування "Україна - це ти". Працівники клубу та бібліотеки с.Оленьово провели літературну годину "Український народ не здолати, свободу не спинити!". У Пасіцькому, Солочинському та Сусківському ЗДО відбувся конкурс на кращого читця поезій про Україну. У всіх закладах загальної середньої освіти та дитячих садочках с.Плоске, с.Родниківка та с.Оленьово відбулись конкурси малюнків "Моя Україна". Найкращі роботи будуть представлені на виставці, яку буде розгорнуто 23 серпня.