A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту, культури, туризму та зовнішніх зв'язків Полянської сільської ради
Мукачівського району Закарпатської області

І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (продовження)

Дата: 20.05.2019 15:04
Кількість переглядів: 142

          На третій день, 18 травня, юні джури виконували теоретичні та практичні завдання з надання першої долікарської допомоги та елементи рятувальних робіт у конкурсі «Рятівник». Змагання між командами  були напружені, але цікаві та змістовні.

    Загалом І етап гри пройшов дуже цікаво та змістовно. Кожен з учасників мріяв про перемогу і наполегливо готувався до кожного конкурсу, демонструючи спритність, мужність, силу, відвагу і таланти, добру підготовку, злагоджені командні дії та індивідуальні вміння. Юнаки  та дівчата випробували себе як у інтелектуальних, так і спортивних конкурсах, адже змагання проходили з восьми видів програми. Під час змагань суддівська колегія оцінювала знання, вміння та навички роїв. Місце рою (команди) визначалося за кількістю здобутих призових місць на різних етапах змагань. Переможцями в загальнокомандному заліку змагань стали:

  • 1- е місце - рій «Полянські козаки» Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • 2 - е місце - рій «Патріоти» Плосківської ЗОШ I-III ступенів;
  • 3 – є місце - рій «Нащадки козаків» Плосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

Рої «Гайдамаки» Родниківської ЗОШ І-ІІ ступенів та «Лідери» Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів здобули почесні 4 та 5 місця відповідно.

         Начальник відділу освіти  Петро Лізанець підбив підсумки проведення І (в ОТГ) етапу гри, подякував працівникам Закарпатського центру туризму та директору Полянської ЗОШ за допомогу в її організації, роям - за самовіддану боротьбу, після чого нагородив грамотами  переможців у кожному з видів змагань. А  переможців у загальнокомандному заліку нагородив Полянський сільський голова Іван Дрогобецький, який винайшов час у своєму напруженому графіку, привітав із черговою перемогою «Полянських козаків», побажав їм успіхів у ІІ (обласному) етапі гри та запевнив, що Полянська сільська рада буде сприяти таким змаганням, які формують активну громадянську позицію, гідність, патріотичну самосвідомість та формують здоровий спосіб життя й зміцнюють здоров’я. 

(Гаврилюк А.)

 

 


« повернутися

Вхід для адміністратора