Бажаємо Вам, дітки, успіхів!

Дата: 08.12.2018 16:15

З метою підвищення загальної мовної культури, виховання пошани до традицій українського народу, виявлення творчо обдарованої учнівської молоді 01 грудня 2018 року на базі Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено ІІ етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, у якому взяли участь 25 учнів усіх закладів освіти Полянської сільської ради.

На підставі рішення журі ІІ етапу Конкурсу достойними представити нашу ОТГ на ІІІ (обласному) етапі стали Желізняк Іван Іванович, учень 3 класу Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Матушак Софія Тарасівна, учениця 4 класу Родниковогутського НВК, Трищула Анастасія  Йосипівна, учениця 8 класу Плосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Пехньо Габріела Юріївна, учениця 10 класу Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Бажаємо Вам, дітки, успіхів! (Гаврилюк А.)