Нагородження дітей-переможців конкурсу  "ПОСАДИ ДЕРЕВО!"

Дата: 26.04.2021 14:24

У п’ятницю, 23 квітня, о 15.00  у приміщенні "ПАДІЮНу"   відбулося нагородження 30-ти дітей-переможців конкурсу  "ПОСАДИ ДЕРЕВО!", малюнки яких перегукувалися  з тематикою акції "Озеленення  планети".
Компетентне журі Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості "ПАДІЮН" розглянуло більше 2000 надісланих малюнків. Учні Голубинської гімназії  теж  брали участь у конкурсі  "ПОСАДИ ДЕРЕВО!" і здобули для свого закладу та нашої громади дві перемоги. Переможцями стали Дюлай Домініка,  учениця 5 класу, та Русин Ростислав, учень 1 класу (кер. Васильєва О.Є.)Учні отримали дипломи, екоподарунки, сертифікати. Дитячі роботи  вразили журі розумінням екологічної проблеми людства та шляхами їх вирішення. Вітаємо з перемогою!