Новорічні вогники - 2020

Дата: 29.12.2020 14:07

В усіх закладах освіти Полянської сільської ради відбулися довгоочікувані Новорічні вогники. Заходи супроводжувалися гучними оплесками та щирим сміхом, майоріли яскравими маскарадними костюмами дітлахів,були насичені веселими конкурсами, цікавими вікторинами, приємними враженнями та щасливими обличчями всіх присутніх. Батьків через карантинні обмеження у приміщення закладів освіти не допустили, проте ця заборона не стосувалася Діда Мороза, який навідав усіх дітлахів та приніс їм новорічні подарунки від Полянської сільської ради. Шкода, що у зв’язку з пандемією батьки не могли насолодитися виступами своїх чад наживо, але, на щастя, фото та відео донесе до них ту атмосферу, яка панувала в кожному класі та групі. Насолоджуйтесь і ви. Приємного всім перегляду!

Гаврилюк