Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття!

Дата: 05.03.2020 13:37

Цього року заклади освіти і культури Полянської сільської ради відзначають 206 річницю з дня народження Великого українського поета Тараса Григоровича Шевченка, перед генієм котрого схиляється увесь світ. Тарас Шевченко, як велетень духу і співець народної свободи, зі своєю беззавітною любов’ю до народу, до своєї Батьківщини викликатиме щире захоплення в усі часи.

Тому з 1 по 10 березня по всій громаді відбуваються різноманітні заходи, присвячені Великому Кобзарю: у навчальних закладах проходять святкові загальношкільні лінійки, наукові конференції, «круглі столи»,  виставки малюнків, літературні вікторини та поетичні читання, літературно-музичні композиції та творчі вечори; у бібліотеках та клубах – виставки творів Великого письменника та художника, інформаційні хвилинки, конкурси на краще читання віршів Кобзаря, читацькі конференції та тематичні вечорниці.

Гаврилюк А.