ІІ етап Мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Дата: 16.11.2019 11:57

Сьогодні, 16 листопада 2019 року на базі Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся ІІ (в ОТГ) етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, в якому взяли участь переможці І (шкільного) етапу.

У ході виконання письмової роботи юні конкурсанти повинні були висловити думку, як твори, просякнуті українським духом, патріотизмом, спонукають кожного з нас усвідомити себе українцем, відповісти на запитання, чи несе Шевченкове слово незбагненну духовну силу, яка резонує в душах українців, поміркувати, чому творчість Тараса Шевченка стала актуальною в різні часи і для різних поколінь, та запитати в історичних персонажів його творів, чи виконали Шевченків заповіт українці. Крім того,  учні мали виконати додаткові завдання із синтаксису та лексикології. За результатами перевірки робіт та на підставі рішення журі конкурсу переможцями буде визначено найкращих, які гідно представлять нашу громаду на ІІІ (регіональному) етапі в м.Ужгород.

Гаврилюк А.