Вшанування пам’яті жертв Голодоморів

Дата: 26.11.2020 11:44

В останні числа листопада у закладах освіти та культури Полянської сільської ради щорічно присвячені вшануванню жертв голодоморів в Україні. Говорити на цю тему з дітьми дуже важко, але необхідно. Адже хто, як не педагоги та працівники культури, повинен виховувати людину вільну, мислячу та співчутливу, таку, яка знає історію свого народу, яка поважає свій народ?

Тому в навчальних закладах до цієї дати було оформлено тематичні інформаційні стенди про Голодомори в Україні, проведено бесіди з учнями старшої ланки на тему: «Голодомор 1932 – 1933 років – геноцид українського народу», шкільними бібліотекарями організована виставка «Пам’яті жертвам Голодомору», проведено тематичні виховні години у 5-11 класах за темами: «І запалали свічки пам’яті та скорботи» , «Були колись страшні часи» ,  «З присвятою замордованим голодом…» , «Жнива скорботи» , «Голгофа голодною смертю» , «Кривава ціна українського хліба 20-30-х років ХХ століття», організовано перегляд художнього фільму «Жовтий князь», створеного за мотивами однойменного роману В.Барки; у закладах культури проведено уроки пам’яті «З присвятою замордованим голодом…» та організовано книжкові виставки.

• Гаврилюк