Тижні пропаганди здорового способу життя у закладах освіти Полянської ОТГ

Дата: 10.10.2019 10:41

З метою забезпечення проведення заходів із профілактики наркоманії, вживання психоактивних речовин, збереження життя та здоров’я учасників освітнього процесу вчителями основ здоров’я Шпонтак І.Й. (Полянська ЗОШ І-ІІІ ст.), Станкович О.М. (Плосківська ЗОШ І-ІІІ ст.), Поцко Г.П. (Родниківська ЗОШ І-ІІ ст.) протягом  першої декади жовтня було організовано Тижні пропаганди здорового способу життя та безпеки життєдіяльності.

У рамках Тижнів відбулись заходи, які підвищили рівень обізнаності учасників освітнього процесу про небезпеки, пов’язані із вживанням наркотиків, алкоголю, тютюнопалінням, а саме: загальношкільні лінійки «Відкриття тижня пропаганди здорового способу життя», конкурси плакатів та стіннівок «Мій вибір – моє майбутнє», конкурси ребусів та кросвордів «Обираємо здоровий спосіб життя», інтелектуальні ігри «Найбільше щастя у житті людини – здоров’я», інтелектуальні ігри-вікторини «Крок за кроком до здоров’я», були оформлені інформаційні куточки та стенди щодо пропаганди здорового способу життя «Ми обираємо здоровий спосіб життя», виставки матеріалів кращого досвіду з питань  пропаганди здорового способу життя у шкільних бібліотеках, майстер-класи з виготовлення листівок «Курінню – НІ! Алкоголю – НІ!», пам’яток «Правда про тютюн», буклетів «Наркотикам – НІ! Не зупиняй життя». Ці заходи забезпечили формування в дітей життєвих навичок, уміння протистояти ризикам і загрозам, пов’язаним з наркотиками, що й підтвердили результати анкетування «Здоровий спосіб життя і протиправна поведінка». Також у рамках Тижнів психологом Плосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Шипович Р.В. було здійснено комплекс профілактичних заходів, спрямованих на підвищення психолого- педагогічної компетентності батьків, формування у них свідомого відповідального ставлення до виконання обов’язків, пов’язаних з утриманням, вихованням та освітою дітей.

А.Гаврилюк