Відзначення у 2020 році Дня пам’яті та примирення і 75-ї річниці Дня Перемоги

Дата: 12.05.2020 10:30

З метою відзначення  у 2020 році Дня пам’яті та примирення і 75-ї  річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні закладами освіти Полянської сільської ради у рамках дистанційного навчання були проведені тематичні уроки з історії, у Полянській ЗОШ організовано челендж «Декламування віршів на воєнну тематику», створено презентацію «Вшанування великого подвигу нашого народу в школі у минулі роки «Згадаймо, як це було», у Солочинській ЗОШ розроблено План заходів, у рамках якого відбулись віртуальні екскурсії «Сторінками історії», презентовано альбом «Слово про ветеранів села Солочин».

9 травня Полянським сільським головою Дрогобецьким І.І. та виконавчим комітетом Полянської сільської ради було організовано урочисте покладання вінків до пам’ятників загиблим односельчанам, до якого долучились начальник відділу освіти та керівники закладів освіти та культури сіл Родниківка, Плоске та Родникова Гута.