ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (продовження)

Дата: 07.06.2019 09:03

5 та 6 червня - другий та третій день військово-патріотичної гри "Джура" були насиченими різноманітними конкурсами та змаганнями, які проводились зранку до вечора.

Зокрема, 5 червня проводилися конкурс стройової підготовки "Впоряд", змагання зі стрільби, спортивне змагання з підтягування на перекладині та віджимання, а також змагання з спортивного орієнтування. День 6 червня почався із змагання з кидання гранати на влучність та змагання з надання медичної допомоги "Рятівник". В післяобідню пору проводились змагання з перетягування канату, квест "Пластун" та конкурс патріотичної пісні. У всіх цих змаганнях та конкурсах команда "Полянські козаки" приклала чималих зусиль та звитяги, щоб досягти високих результатів та досягнень в чесній конкурентній боротьбі зі своїми однолітками, які представляють сімнадцять адміністративних утворень Закарпатської області.