Конкурс "Книгоманія - 2019"

Дата: 28.03.2019 15:00

У житті кожного з нас велику роль відіграє книга – цей порадник і вчитель, ця скарбниця мудрості й людського досвіду, тому з метою залучення діток до читання, підвищення рівня їх культурної компетентності, розвитку комунікативних навичок та критичного мислення, а також підвищення суспільного значення й ролі сільських та шкільних бібліотек 28 березня 2019 року на базі Полянської сільської бібліотеки (завідувач та координатор конкурсу Смирнова М.Г.) відбувся ІІ етап конкурсу «Книгоманія – 2019».

У ньому взяли участь 12 учнів 6-7 класів, переможців І етапу конкурсу, який відбувся на базі сільських бібліотек Полянської об'єднаної територіальної громади. Журі ІІ етапу  конкурсу оцінювало Читацький щоденник конкурсантів, систематичність його ведення, кількість прочитаних книг, уміння цікаво розповісти про будь-яку з прочитаних книг, які не входять до шкільної програми,  та їх презентацію. Переможцями стали Стегура Сабіна, учениця 6 класу Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Фоштер Іван  учень 7 класу Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів (наставник Пукіш К.Ф.). Бажаємо переможцям успіху в ІІІ (обласному) етапі конкурсу.

(Гаврилюк А.).