Друга неділя травня - День матері

Дата: 07.05.2020 16:00

Ти будеш йти зі мною все життя,

Нестимеш на руках, як буде важко,

Я відчуватиму твоє серцебиття,

Моя ти рідна ненько, моя пташко!

Я низько уклоняюся тобі

І дякую за те, що ти зі мною.

Я просто дякую, що ти у мене є…

Люблю тебе любов’ю неземною.

(Книш А.)

День матері - це одне із найзворушливіших свят, тому що кожен з нас із дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.

Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалися кращими художниками і поетами. І не випадково цього року ми вітаємо наших мам роботами їхніх дітей - переможців конкурсу "Малюнок, вірш, лист до мами" цього і минулих років . Дорогі мами, будьте шанованими і в сім'ї, і в державі. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість.А діти нехай ростуть у дружній родині під опікою щасливої матері.

Гаврилюк А.