A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту, культури, туризму та зовнішніх зв'язків Полянської сільської ради
Мукачівського району Закарпатської області

Учні-випускники Полянської ОТГ у Пряшівському університеті

Дата: 18.02.2019 09:41
Кількість переглядів: 157

Випускники закладів освіти Полянської ОТГ на Дні відкритих дверей у Пряшівському університеті

13 лютого група учнів випускних класів шкіл Полянської ОТГ була запрошена на День відкритих дверей у Пряшівський університет.

Учні з цікавістю вивчили інформацію щодо різних факультетів цього вишу, а саме: у Пряшівському університеті можна отримати освіту бакалавра та магістра на філософському факультеті, на факультеті гуманітарних і природничих дисциплін та факультеті спорту. Працюють при університеті, як окремі факультети,  інститути угорської та русинської мов та культур. Навчатися тут можна і у комбінації, тобто отримуючи зразу дві спеціальності.

 Школярі також почули вичерпну інформацію про вступ та навчання у вузах Словаччини, поспілкувались зі студентами з України, яких тут вже більше двох тисяч. Проте найбільше враження справила на наших випускників демократична атмосфера Пряшівського вишу, прості відносини між викладачами та студентами, яких не можна було не помітити.

Після відвідин університету, школярі Полянської ОТГ мали незабутню прогулянку самим Пряшевом та екскурсію в Словацький народний музей русинської культури у Пряшеві.

Поїздка у Пряшів стала можливою, дякуючи фінансовій підтримці голови Крайового товариства підкарпатських русинів Бобинця М.М. (Шипович Ю., Гаврилюк А.).


« повернутися

Вхід для адміністратора