Методична робота з обміну досвідом

Дата: 29.03.2019 09:32

З метою удосконалення росту професійної майстерності вчителів  щодо впровадження сучасних технологій навчання в свою практику 28 березня 2019 року на базі Полянської ЗОШ I-III ступенів були проведені майстер-класи як одні із форм професійного навчання вчителів.

У майстер-класи об'єдналися педагоги різних циклів усіх закладів освіти Полянської сільської ради, які бажали отримати повну інформацію про позитивний досвід учителів-майстрів та опанувати пропоновані ними програми, методики й технології. Педагоги Пукіш К.Ф., вчитель зарубіжної літератури Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, та Желізняк Л.Д., вчитель інформатики Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, передали досвід своєї роботи через пряме коментування й демонстрацію най­ефективніших методів, прийомів, форм педагогічної діяльності, запланувавши застосування їх усіма учасниками занять. У ході рефлексії учасники поділились своїми враженнями та зробили висновок, що при підготовці й проведенні цього двостороннього процесу учителі-майстри здобули різні навички роботи з аудиторією, навчилися рефлексувати свої дії, а учасники стали експертами, навчились аналізувати, співставляти свої можливості та триматись позиції. На думку учасників, майстер-класи – це своєрідні курси підвищення кваліфікації для тих, хто вже відбувся як фахівець, але хотів би довідатися більше, а для професіоналів - це можливість ознайомитися з новою технологією, новими методиками й авторськими напрацюваннями. А це означає крок вперед у своїй справі.

(Гаврилюк А.)