Олімпійський день - 2021

Дата: 11.06.2021 09:06

10 червня 2021 року з метою патріотичного виховання дітей і молоді на базі спортивного комплексу "Олімпія" був проведений Олімпійський день. Цей день розпочався із урочистої лінійки, яка була присвячена найголовнішій спортивній події року – Іграм XXXIІ Олімпіади в столиці Японії. Організатори заходу перелічили досягнення українських спортсменів та закликали усіх долучатися до «Олімпійського дня» та вболівати за українських атлетів, які 23 липня розпочнуть боротьбу за олімпійські нагороди в Токіо.

Програма Дня передбачала такі види спорту: біг на 60 м., човниковий біг, естафета 60х4, стрибки в довжину з місця, кидання м'ячика, підтягування на перекладині, віджимання, вікторини на спортивну тематику, змагання з футболу та волейболу.  До проведення естафет було залучено вчителів фізичного виховання, вихователів дитячого табору, працівників ДЮСШ та представників громадської організації «Прогресивний рух Поляни».  Для учнів, які відпочивали в оздоровчому таборі були проведені вікторини на спортивну тематику «Знавці олімпійського спорту», «Олімпійські надії!», спортивно-теоретична вікторина "Найрозумніший". Спортивний настрій та рухливість додавали дітям ентузіазму. Олімпійський день викликав інтерес до олімпійських видів спорту, сприяв  розвитку у школярів швидкості, спритності, кмітливості, удосконалив технічні елементи спортивних ігор, сформував та виховав дисциплінованість, почуття товариськості, взаємодопомоги, волі до перемоги, чесності та порядності.