9 листопада 2018 року у закладах загальної середньої освіти Полянської сільської ради були проведені святкові заходи до Дня української писемності та мови.

Дата: 12.11.2018 09:02

У всіх школах святкування розпочалося урочистими лінійками. Згодом було проведено інформаційні хвилинки, усні журнали, мовознавчі турніри, конкурси, під час яких учні не тільки дізналися про історію заснування свята, життя Нестора-Літописця, братів Кирила та Мефодія, розвиток писемності, а й висловили власні почуття любові та шани до мови. У всіх шкільних бібліотеках, кабінетах української мови та літератури були організовані тематичні виставки. Підготовлено спецвипуски шкільних газет, буклети, презентації. Також у рамках цього свята відбувся І (шкільний) етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, а  з метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови як духовного потенціалу нації, виховання високої мовної культури учні та вчителі долучилися до акції «Всеукраїнський радіодиктант національної єдності».

Дивитись більше фотографій