І (зональний) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2020» у номінації «Хімія»

Дата: 07.11.2019 08:59

06 грудня 2019 року на базі Свалявської гімназії відбувся зональний тур  Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2020» у номінації «Хімія», в якому взяла участь конкурсантка із Родниківської ЗОШ І-ІІ ступенів Поцко Галина Петрівна. Учитель гідно пройшла усі конкурсні випробування, продемонструвавши і знання предмета, і методичну компетентність, і творчий підхід, і вміння організовувати дослідницько-пошукову діяльність учнів. За підсумками І (зонального) туру  Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2020» Поцко Г.П. стала лауреатом.

Проведення таких конкурсів фахової майстерності допомагає не тільки визначити найкращих із кращих, сприяє підвищенню їх фахової компетентності та самоствердженню, але й активізує пізнати нові висоти інших учителів, як би складно не було, адже вони обрали гідну професію - «сіяти розумне, добре, вічне».

А.Гаврилюк