A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту, культури, туризму та зовнішніх зв'язків Полянської сільської ради
Мукачівського району Закарпатської області

4 грудня 2018 року у Павлівському навчально-виховному комплексі урочисто відкрито додаткову дитячу групу, яку відвідуватимуть ще 15 дошкільнят

Дата: 04.12.2018 15:59
Кількість переглядів: 182

          Додаткову дитячу групу, яку відвідуватимуть ще 15 дошкільнят, урочисто відкрито у Павлівському навчально-виховному комплексі 04 грудня 2018 року. Відтепер до дитячого садка ходитимуть 42 маленьких мешканців сіл Павлово, Яківського та Плоского Потоку, яких будуть виховувати та створювати їм цікаве дозвілля   троє педагогів. 

          Директор Павлівського НВК Мориляк Н.Д.  під час відкриття групи сказала, що  сьогодні в їхньому закладі відкривається друга стаціонарна  група. «Це важлива подія для села, тепер ми зможемо приймати усіх бажаючих малят в дитсадок. Відкриттю групи передувала клопітка робота, яка вимагала часу і коштів. Завдяки турботі сільського голови Дрогобецького І.І. були виділені необхідні кошти на ремонтні роботи та придбання нових меблів, постільної приналежності. Ми, батьки та педагоги, щиро вдячні усім, хто допоміг відкрити таку гарну групу для дошкільнят,

          На урочистому відкритті групи виступив Полянський сільський голова Дрогобецький Іван Іванович, який привітав батьків та педагогів із здійсненням їх найзаповітнішої мрії, яку вдалося здійснити тільки після створення Полянської об’єднаної територіальної громади.  Іван Іванович наголосив, що турбота про дітей - це пріоритетний напрямок діяльності громади, побажав присутнім здоров’я, енергії та успіхів у роботі.

          На урочистостях також виступили виконуючий обов’язки старости Куштан Мирослав Іванович та начальник відділу Лізанець Петро Іванович, які привітали батьків малят і працівників дитсадка з відкриттям нової групи. Вони звернули увагу на те, що діти, які відвідують ДНЗ, набагато легше звикають до навчання в школі, вони краще підготовленні і адаптовані до перебування в колективі. «У дошкільних закладах громади постійно  збільшується кількість вихованців, а це результат спільної турботи за дітей Полянської сільської ради Дрогобецького І.І. та педагогічних колективів закладів дошкільної освіти. Тому на часі - створення кращих умов навчання та виховання дітей, створення нових додаткових місць», - наголосив Петро Іванович. Виступаючі відмітили, що за два роки, які пройшли після створення громади, зміни в соціальній сфері на краще  відчули жителі усіх сіл громади.

          Від батьків малюків виступили Галбен Марина, мешканка села Павлово,  та Мориляк Віта, мешканка села Яківське, які щиро  дякували всім, хто турбується про добробут і хороші умови для навчання і виховання дітей.

          Яскравий, насичений різноманітними номерами концерт вихованців старшої групи дитсадка став гарним подарунком гостям, батькам та маленьким «новобранцям» установи. Дітки артистично розповідали віршики і співали пісні, доказавши тим самим, що в дитячій установі вони розвиваються і навчаються всебічно. (Лізанець П.)


« повернутися

Вхід для адміністратора