Відзначення Дня державного прапора та Дня Незалежності України

Дата: 25.08.2020 08:33

З метою відзначення Дня Державного Прапора України та 29-ї річниці незалежності України 23-24 серпня 2020 року у закладах культури  Полянської сільської ради було проведено інформаційні заходи: у бібліотеці с.Солочин проведено огляд літератури "Україна і час", у бібліотеці с.Павлово організовано виставку-утвердження «Живи і міцній, українська державо!», у бібліотеці с.Оленьово розгорнуто книжкову виставку-панораму «Україно! Мій коханий краю! Мати наша, рідна і свята!», у бібліотеці с.Плоске організовано День інформування населення «Україна єдина» та розгорнуто книжкову виставку «І є держава Україна, і є її невтрачений народ!», у клубі с.Родникова Гута було організовано вітання з Днем Незалежності України.