Дата: 26.12.2019 08:33

24 грудня на базі Плосківської ЗОШ І-ІІІ ст. був проведений І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. У конкурсі взяли участь шестеро юних дослідників, учнів Полянської, Плосківської ЗОШ І-ІІІ ст. та Родниківської ЗОШ І-ІІ ст., які разом з керівниками представили членам журі роботи у різних напрямках: від математичного моделювання та екології до історичного краєзнавства й літературної творчості.

Не дивлячись на відділення чи секцію, теми майже всіх досліджень були локальними, тобто вони торкались місцевої історії, творчості письменника-земляка, екологічної чи економічно-стратегічної проблеми саме Полянської округи. Це, звичайно, не могло не порадувати оцінювачів робіт, тому що такі учнівські дослідження з часом переростають у великі наукові проекти, які приносять велику користь екології чи культурі малої Батьківщини.

Шипович Ю.