Третій день табірної зміни : «Рух - заради здоров’я»

Дата: 04.06.2019 14:55

Яскраво і захопливо пройшов третій день табірної зміни. Після ранкової танцювальної гімнастики і смачного сніданку, вчителями фізкультури були організовані  спортивні змагання «Рух - заради здоров’я». Діти гарно, весело з азартом провели час на стадіоні, а також продовжили знайомитися і потоваришували  з ровесниками з Сватова.

Після обіднього відпочинку дітвора теж не нудьгувала.  Для них були організовані «Клуби за  інтересами»:

• клуб іноземних мов (англійська, німецька);
  • клуб психологічної розгрузки;
  • клуб активних ігор (баскетбол, волейбол, футбол, кікбоксинг)
  • клуб розвитку талантів ( малювання, танці, спів).

Отож, діти займалися тим, що їм було до душі, кожен знайшов для себе цікаве заняття.

Після вечері для дітей вихователі-практиканти провели конкурсно-розважальну програму « Хлопці чи дівчата».

На завершення вечора, уже традиційно, діти танцювали на дискотеці.

Переповнені позитивними  емоціями, враженнями, приємно стомлені діти пішли відпочивати .