для людей з обмеженими можливостями
Відділ освіти, молоді та спорту, культури, туризму та зовнішніх зв'язків Полянської сільської ради
Мукачівського району Закарпатської області

Наказ про проведення олімпіад у 2018 році

ПОЛЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА СВАЛЯВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ, У СПРАВАХ ДІТЕЙ, КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ ТА ЗОВНІШНІХ ЗВ’ЯЗКІВ

НАКАЗ

09.10.2018                                                                                   с.Поляна                                                                                       № 78

Про проведення І, ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнських

учнівських олімпіад з навчальних предметів

у 2018/2019 навчальному році

Відповідно до Правил проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у Закарпатській області, затверджених наказом департаменту освіти і науки облдержадміністрації 24.10.2017 № 276,  на виконання наказу департаменту освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації від 03.10.2018 № 225 «Про проведення І, ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році», з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді

НАКАЗУЮ:

1. Керівникам Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Плосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Родниківської ЗОШ І-ІІ ступенів:
    1. Забезпечити проведення у жовтні 2018 року І (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, забезпечивши об’єктивність їх проведення (див. п.1.8, 2.2.3 Положення).
    2. Взяти до уваги, що будь-які обмеження права участі учнів у І етапі олімпіад з навчальних предметів забороняються.
    3. Затвердити персональний склад оргкомітету та журі І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.
    4. Забезпечити підготовку переможців І етапу до участі в ІІ (в ОТГ) етапі.
    5. Забезпечити своєчасну явку учасників, переможців І етапу, на олімпіади ІІ етапу згідно з додатком 2 до наказу відділу, призначити наказами керівників команд, на яких покласти відповідальність за безпеку життя і здоров’я учнів.
    6. Забезпечити своєчасну явку членів журі для перевірки олімпіадних робіт ІІ етапу згідно додатка 3 до наказу відділу (перевірка буде здійснюватися у день проведення олімпіад о 14.00 у школах, на базі яких будуть проводитись олімпіади).
    7. Забезпечити своєчасну явку членів журі для перевірки олімпіадних робіт ІІІ етапу згідно додатка 4 до наказу відділу ( витяг з додатку до наказу департаменту 03.10.2018 № 225).
    8. До 01.11.2018 року узагальнити звіти оргкомітетів і журі шкільних олімпіад, подати заявки оргкомітету ІІ етапу в  електронному та паперовому форматі згідно додатків до наказу департаменту 03.10.2018 № 225 відповідно;
  2. Затвердити персональний склад оргкомітету ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році, на який покласти відповідальність за проведення ІІ етапу олімпіад з навчальних предметів(додаток 1, 5).
  3.  Затвердити журі ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році, на яке покласти відповідальність за об’єктивність перевірки олімпіадних робіт, визначення переможців ІІ етапу. Журі повинно надати оргкомітету протоколи проведення ІІ етапу олімпіади з відповідного предмета та аналітичний звіт про результати проведення олімпіади для кожного класу окремо (додаток 4).
  4. Затвердити навчальні заклади, на базі яких буде поводитись ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів (додаток 2 до наказу відділу). Початок олімпіад ІІ етапу - о 10.00.
  5. Керівникам Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Плосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів забезпечити приміщення, обладнання, необхідні для проведення  ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, створити безпечні умови для учасників предметних олімпіад. Закріпити відповідального (з вихователів ГПД) за проведенням олімпіад у закладі.
  6. Гаврилюк А.І.:

6.6.  Включити до складу команд закладів освіти Полянської сільської ради учнів-переможців ІІ етапу відповідно до Правил проведення І, ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році.

6.7.  До 19 грудня 2018 року подати звіти про проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році та заявки на участь у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році згідно додатків 1, 2 до наказу департаменту 03.10.2018 № 225 відповідно.

7. Керівниками команд ІІІ етапу призначити вчителів, які брали участь у підготовці учнів до олімпіади і не є членами журі ІІІ етапу, покласти на них відповідальність за безпеку життя і здоров’я учнів.

8.До заявки на І, ІІ, ІІІ етапи олімпіади з інформатики та інформаційних технологій потрібно включити відомості про програмне та апаратне забезпечення, мову програмування для кожного учня.

9. Взяти до уваги, що учасники олімпіади з трудового навчання можуть працювати із власними засобами.

10. Керівникам команд взяти на контроль те, що учасники ІІІ етапу повинні мати при собі такі документи:

• паспорт або свідоцтво про народження
  • учнівський квиток
  • копію ідентифікаційного коду
  • медичну довідку про відсутність інфекційних захворювань і контактів з інфекційними хворими.

11. Відрядження на ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році віднести на рахунок відділу освіти, молоді та спорту, у справах дітей, культури, туризму та зовнішніх зв’язків Полянської сільської ради.

12. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Начальник відділу                                                                                                                                                                   П.Лізанець

Завантажити повну версію наказу