Перелік шкіл та освітніх платформ, які надали доступ

Перелік шкіл та освітніх платформ, які надали доступ, щоб діти могли навчатися дистанційно:

1. Дистанційна «Атмосферна школа» надає безплатний доступ до пакета «Слухач» із навчальними матеріалами для учнів та вчителів.
  2. Дистанційна школа «DAR» відкрила навчальну платформу для учнів 7–11 класів.
  3. Академія сучасної освіти «А+» оприлюднила онлайн-проєкт для дітей від 2 до 17 років, які можуть доєднатися до занять в Zoom.
  4. «Jamm School» організувала дистанційне навчання для учнів 5–11 класів.
  5. Дистанційна школа «Optima» відкрила безплатний доступ до річних матеріалів для 1–11 класів. Після реєстрації охочі отримають посилання та паролі для входу.
  6. Платформа сучасної освіти «ThinkGlobal Online» організовує живі уроки, надає навчальні матеріали та проводить додаткові активності для дітей.
  7. Дистанційна школа «Liko Education Online» відкрила безплатний доступ до навчання для всіх охочих.
  8. «Alterra School» започаткувала екстернат-платформу. Користувачі мають можливість отримати доступ до матеріалів і тестів.
  9. Освітня платформа «OkStudy» проводить безплатні щоденні онлайн-зустрічі з дітьми від 6 років: танці, ігри, англійська, перегляд фільмів тощо. Розклад щодня оновлюють.
  10. Комп‘ютерна академія «ШАГ» організувала безплатну серію майстер-класів і тематичних зустрічей онлайн для дітей 7–14 років. Розповідають про безпеку в інтернеті, створення та перші кроки для заробітку на NFT, розроблення ігор за допомогою Construct.
  11. Науковий ліцей Клима Чурюмова проводить онлайн-уроки та регулярні щоденні зустрічі дітей із психологом. До того ж є можливість слухати предмети шкільної програми, науково-популярні лекції, авторські курси від учених, митців, інтерактиви неформальної освіти та долучатися до мовного клубу.
  12. Центр дистанційної освіти «Джерело» відкрив вільний доступ до повного пакету «Слухач» для 1–11 класів.
  13. Ініціатива «School Navigator» надає доступ до записів уроків й уроків у режимі реального часу українською, англійською та російською мовами. Також є форма для батьків, які виїхали з України та яким можуть допомогти з організацією навчання чи дозвілля для дітей.
  14. Математична онлайн-платформа «GIOS» безплатно долучає до неї охочих.
  15. Науково-дослідницька школа «Базис» спільно з вайбер-спільнотою «Школа_інфо» щодня публікують завдання для учнів 1–4 класів.

16. Дистанційна «Атмосферна школа» надає безплатний доступ до пакета «Слухач» із навчальними матеріалами для учнів та вчителів.
  17. Дистанційна школа «DAR» відкрила навчальну платформу для учнів 7–11 класів.
  18. Академія сучасної освіти «А+» оприлюднила онлайн-проєкт для дітей від 2 до 17 років, які можуть доєднатися до занять в Zoom.
  19. «Jamm School» організувала дистанційне навчання для учнів 5–11 класів.
  20. Дистанційна школа «Optima» відкрила безплатний доступ до річних матеріалів для 1–11 класів. Після реєстрації охочі отримають посилання та паролі для входу.
  21. Платформа сучасної освіти «ThinkGlobal Online» організовує живі уроки, надає навчальні матеріали та проводить додаткові активності для дітей.
  22. Дистанційна школа «Liko Education Online» відкрила безплатний доступ до навчання для всіх охочих.
  23. «Alterra School» започаткувала екстернат-платформу. Користувачі мають можливість отримати доступ до матеріалів і тестів.
  24. Освітня платформа «OkStudy» проводить безплатні щоденні онлайн-зустрічі з дітьми від 6 років: танці, ігри, англійська, перегляд фільмів тощо. Розклад щодня оновлюють.
  25. Комп‘ютерна академія «ШАГ» організувала безплатну серію майстер-класів і тематичних зустрічей онлайн для дітей 7–14 років. Розповідають про безпеку в інтернеті, створення та перші кроки для заробітку на NFT, розроблення ігор за допомогою Construct.
  26. Науковий ліцей Клима Чурюмова проводить онлайн-уроки та регулярні щоденні зустрічі дітей із психологом. До того ж є можливість слухати предмети шкільної програми, науково-популярні лекції, авторські курси від учених, митців, інтерактиви неформальної освіти та долучатися до мовного клубу.
  27. Центр дистанційної освіти «Джерело» відкрив вільний доступ до повного пакету «Слухач» для 1–11 класів.
  28. Ініціатива «School Navigator» надає доступ до записів уроків й уроків у режимі реального часу українською, англійською та російською мовами. Також є форма для батьків, які виїхали з України та яким можуть допомогти з організацією навчання чи дозвілля для дітей.
  29. Математична онлайн-платформа «GIOS» безплатно долучає до неї охочих.
  30. Науково-дослідницька школа «Базис» спільно з вайбер-спільнотою «Школа_інфо» щодня публікують завдання для учнів 1–4 класів.